/>

VENOCLEAN

VENOCLEAN Varis Kremi

VENOCLEAN Varis Kremi

Dünyanın En Güçlü Varis Ve Kılcal Damar Tedavisinde Doğal Yardımcı

Bacaklarda Varis ağrısı, Ödem, Şişlik ve Yorgunluk hissi tedavisinde doğal yardımcıdır.

Venoclean Kremin içerisinde bulunan;

At Kestanesi : Sıkılaştırıcı, damarları ve bağ dokularını güçlendirir, kaşıntıyı azaltır, antiödematöz, mikrosirkülasyonu uyararak kan dolaşımını hızlandırır ve kalitesini artırır. Kapiller permeabiliteyi azaltmaya, kapiller direncini güçlendirmeye yardımcı olur.

Üzüm Yaprağı: Antiinflamatuar, damar güçlendirici ve sıkılaştırıcı, kapiller permeabiliteyi azaltır, antiödematöz (dokularda sıvı birikmesini önler azaltır.)

Troxerutin: Kapiller permeabiliteyi azaltıp kılcal damar çeperlerini güçlendirerek ödem ve sıvı birikimini azaltır, damar yapısını güçlendirdiği için kan dolaşımının kalitesini artırır, atık maddelerin dokuda birikmesini önler ve orada oluşmuş şişmeleri, kaşınmaları ve ağrıyı hafifletir. Troxerutin bunun yanı sıra katılaşmış eritrositlerin (katılaşmış kırmızı kan hücreleri) oluşmasını engeller. Troxerutin ayrıca flavonoidler ailenine aittir ve ödemleri önlediği gibi serbest radikallere karşıda (superoxid – hydroxyl radikalleri) etkilidir.

Gotu Kola: Cildimizin doğal koruyucu tabakasına destek olarak cildin rejenerasyonunu hızlandırır. Doku bozukluklarını giderilmesini ve tedaviyi destekler. Kaşıntıyı, yanmayı ve acıyı azaltır. Antii ritant ve anti inflamatuar etkileri vardır. Deri hassasiyetini azaltır, bağ dokularını, damar çeperlerini güçlendirir, granülasyonu destekler.

Vitamin P (Rutin): Anti inflamatuar, damarları ve bağ dokularını güçlendirir, sıkılaştırır, şişkinliği giderir, çeper elastikiyetini artırarak damar çeperlerinin büzülmesini önler, hassasiyeti azaltır, kan dolaşımının kalitesini yükseltir.

Sarmaşık Özü: Damar güçlendirme ve sıkılaştırmaya yardımcı olur.Varis antiödematöz( dokulardaki sıvı birikmesini önler, azaltmaya yardımcı olur.)

Hint Bugdayı: Kapiller direncini güçlenmeye, Kapiller permeabiliteyi azaltmaya, Kapiller kırılganlığını azaltmaya, Kan dolaşımının kalitesini arttırmaya yardımcı olur.

Karanfil Yağı: Ağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Doğal ağrı kesici özelliği vardır.

Kullanım Şekli

İstenilen bölgeye günde 2 defa masaj yaparak uygulayınız.

Çalışmalarda görülen etkinlik

Actinium GmbH araştırma enstitüsü tarafından yapılan çalışmalar, Venoclean’in aktif içeriğinin örümcek damarlar üzerinde nasıl etkili olduğunu yarı-taraflı bir uygulama testi ile incelendi. Çalışma on kişi üzerinde, yarı taraflı karşılaştırmalı bir test halinde gerçekleştirildi. Kişiler kontra lateral örümcek damarların tedavisi hakkında bilgilendirilerek, 4 hafta boyunca günde 2 kez uygulanmak üzere krem hazırlandı. İlacın aktif içerik içermesine yada içermemesine bağlı olarak, kişilere ölçüm yüzeyi üzerine krem sürmeleri söylendi; sol tarafta plasebo sağ tarafa Venoclean içeren verum ilacı kullanıldı.
Üç ziyareti kapsayan bir süreçte, çalışmaya bağlı olarak iki taraftaki damar ağının genişlemesi (ağ üzerinde çizilen maksimum hayali nokta çapı) ve merkezi damar kalınlığı (her iki damar ağındaki merkezi damar kalınlığı) kontrol edildi. Ölçülen değerlerin maksimum düzeyde hassaslığını sağlamak için mesafe, bir DIN862 dijital sürgülü kalliper ile bir RS 232 C veri ara yüzü (Vogal Almanya GmbH&Co.KG yapımı) kullanılarak ölçüldü.

Sağlık profesyonelleri için hazırlanmıştır.