/>

APRILINE HİDROJEL MASKE

APRILINE HİDROJEL MASKE

APRILINE® HİDROJEL MASKE

Laser tedavilerinden, peelıng ve enjeksiyonlardan sonra iyileşme sağlar • Kızarıklık ve ödemleri azaltır • Acıyı hafifletir • Nemlendirir ve besler • İnce çizgi ve kırışıklıkları en aza indirir
• Yorgunluk izlerini yok eder

Düzenleyici peptit - neoendorfinacai üzümü ve orkide özleri

NEOENDORFİN bir endojen opioid peptit grubuna ait olan düzenleyici bir peptittir. İnsan vücudunda sentezlenen bir peptitin kimyasal bir benzeridir ve başlangıçta cilt yanıklarını tedavi etmek amacıyla geliştirilmiştir. Neoendorfin doğrudan cilt hücrelerinin plazma membranında kappa opioid reseptörüne (KOL) bağlanabilir, bu birtakım olumlu biyolojik durumlara neden olur.

Aşağıdakiler bu güçlü peptit etkilerine dahildir:

• Cilt dokusunu yenilemek ve yaraları iyileştirmek
• Analjezik etki yaratmak ve kızarıklığı azaltmak
• Kolajen üretimini arttırma ve elastikiyet kaybını önlemek
• Yaralı dokuyu en aza indirmek

ACAI ÜZÜMÜ ÖZÜ hiper pigmentasyon tedavisi, çevresel hasarlar en iyi doğal maddelerden biridir ve inflamatuar süreç boyunca serbest radikallerle mücadele eder ve cildi nemlendirme gibi faydalarıyla destekler. Acai üzümü, Euterpe Oleracea palmiye ağacının meyvesinden elde edilir ve güçlü antioksidan özelliklerinden dolayı “süper meyve” olarak iyi bilinir. Acai üzümü, flavonoidler, esansiyel yağ asidi ve fitosteroller, amino asitler açısından zengindir.

RÜZGAR ORKİDESİ ÖZÜ Neofinetia Falcata orkide türlerinden elde edilmiştir.

ANTİOKSİDANLAR Baikal skullcap (Çin takkesi), Çin kamelyası, greyfurt çekirdeği, mavi bambu, uzun yapraklı çam, kalp yaprağı bitkisi, adaçayı ve yuzu meyvesini içeren güçlü bir bitkisel karışım.

YAŞLANMA KARŞITI ETKİ
1- Yaşlanma, üst deride yeni, sağlıklı hücrelerin üremesini ve migrasyonunu yavaşlatır. Bunun sonucunda da, ölü dış tabaka (stratum corneum) kalınlaşır. Cilt donuk, düz ve cansız görünür.
2-Düzenleyici peptit, bazal tabakalı hücreleri hedefler ve bunların migrasyonunu ve çoğalmasını normalleştirir. Bu, üst derinin hızlı bir şekilde yenilenmesini ve cildin daha parlak, daha canlı, daha genç görünmesini sağlar.

APRILINE® Hidrojel Maske, herhangi bir işlemin son adımı olarak uygulandığında, kızarıklık ve rahatsızlığı azaltır, hiperemi en aza indirir, iyileşme süresi önemli ölçüde azalırken cildi serinletir ve yatıştırır.

Her MASKE steril, bireysel bir paket (poşet) içinde gelir. Her maske iki parçadan oluşmaktadır (biri yüzün 2/3’ü üst kısmı, biri de yüzün 1/3’ü alt kısmı için). Bu iki parçalı sistem, herhangi bir yüzün boyut ve şekline uyan bir maske oluşturulmasına imkan vermektedir.