/>

%10 HYLURONIC ACID

HYALURONIC ACID

%10 HYALURONIC ACID

Yaşlanmayı Önleyen %10 Hyaluronik Asit Konsantresi

Son yıllarda Hyalüronik Asit Yaşlanmayı Önleyen Cilt Bakımı sektöründe Son 10 yılda Çilt Bakım ürünlerimizde kullandığımız malzemedir. Peptit Yüz Cilt Preparat ürünlerimizin içeriğinde yüksek oranda Hyaluronik Asit (HA) vardır.

H₂O Infuze Hidrasyon Serumu

Janson Beckett Hyalüronik Asit optimum oranında Yaşlanmayı Önleyen bağımsız %10 Hyalüronik Asit Konsantre olarak formüle etmiştir. 1 gram Hyaluronik Asit 1.000 ml su tutar.
Hyaluronik Asit tek başına kullanıldığında, içten ve dıştan nem çekerek, derinin daha yaşlı görünmesinin önemli nedenlerinden biri olan kurulukla mücadele edebilmesine yardım edecektir.
Su kaybı cildin yalnızca dolgun, canlı görünümünü kaybetmesine yol açmakla kalmayıp aynı zamanda ince çizgi ve kırışıklıkların daha belirgin olmasını sağlar. Hyaluronik Asit Serumu nemi içine çekmeye başladığında, bütün yaşlanma süreci yavaşlamaya başlar ve cilt kendisini onarabilir

Önemli Özellikleri

• Cilt yaşlandığında, nemini kaybederek esnekliğini kaybetmesine yol açar ve kaçınılmaz şekilde yaşlanma çizgilerine veya “cildin daha yaşlı görünmesine” neden olur. Hyaluronik Asit, cildin nem oranına göre nem hızını değerlendirme ve ortamdan ihtiyaç duyduğu nem çekerek buna göre ayarlama yapma özelliğine sahiptir. Cildin Hyaluronik Asit yararlarını absorbe etmesini sağlamak için cildin üst tabakasına nüfuz eder.
• Hyaluronik Asit uygulandığında derinin içini doğrudan doğruya nemle doldurarak cildi daha genç, daha sağlıklı kırışıksız bir görünüm sağlayacaktır.

Temel İçerikler

• %10 Hyaluronik Asit

%10 Hyaluronik Asit her türlü cilt tiplerine sahip kadın ve erkekler için ideal bir üründür.

Kullanım Şekli
1- Cildinizi temizleyip kurulayınız.
2- Optimum fayda sağlamak için sabah akşam tavsıye edilir.
3- Cilt bölgesinde kullanabilir.

Kullanım: Kadın / Erkek Kategori: ANTI-AGING